Wiadomości

Markotny koniec podróży Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Śpiewana przez niego pioseneczka zbyt zwyczajna na finał turnieju Eurowizji!

Polska na ogół nie fascynowała wielbicieli dobrej muzyki w trakcie zawodach Eurowizji i należy wiedzieć o tym. Zazwyczaj Polski najwybitniejszym osiągnięciem jest awansowanie do finału konkursu, gdzie zajmowaliśmy dalekie pozycje. W poprzednim roku Eurowizję odroczono, ponieważ panowała epidemia koronawirusa, która powstrzymała nie jedynie Europę, ale też resztę świata. W tegorocznej edycji gwiazdą naszego państwa na konkursie Eurowizji był Brzozowski Rafał, który miał zamiar zemocjonować wielbicieli dobrej muzyki utworem o tytule "The Ride". Z wskazania przedstawiciela naszej ojczyzny mnóstwo dziennikarzy nie było zachwyconych, lecz w ostatecznym rozrachunku do wymiany nie doszło. Szkoda iż znowu byliśmy zmuszeni rozstać się z konkursem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji reprezentował nas Brzozowski, który w trakcie konkursu Eurowizji nie zachęcił do siebie fanów muzyki w Europie i dlatego właśnie odpadł na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego turnieju Eurowizji.

Widzowie z Polski na pewno są już bardzo zblazowani tego typu rozrywką. Bardzo dobrze przyznać, iż "The Ride" a więc piosenka zaprezentowana ze strony Brzozowskiego była naprawdę marna. W tej przyśpiewce nie ma niczego efektywnego, co mogłoby wprawić w ekscytację fanów muzyki na Starym Kontynencie. To jest któraś z kolei edycja konkursu europejskiej piosenki, w trakcie którego reprezentant naszego narodu nie jest w stanie awansować do fazy finałowej. Bez większego kłopotu można dostrzec, że od wielu lat dobieranie reprezentantów Polski na konkurs europejskiej piosenki nie wychodzi nam zbyt dobrze. Trzeba w takim przypadku pokładać wiarę w tym, że za rok nasz kraj będzie mógł zakwalifikować się do pojedynku finałowego o wygraną w zawodach Eurowizji. Niesamowicie kluczowe w tego rodzaju przypadku jest to, aby wyselekcjonować odpowiedniego reprezentanta, który zdoła olśnić europejską widownię. W przeciwnym razie kolejny raz nie będziemy mieć szans do batalii finałowej podczas turnieju europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz