Sport

Cztery gole Lewego w niemieckiej Bundeslidze!

Niesamowity pojedynek zanotował w niedzielę najlepszy zawodnik naszej drużyny narodowej, czyli Robert Lewandowski. Można stwierdzić, że praktycznie sam zwyciężył drużynę Herthy Berlin. Polski Zawodnik zagrał 90 minut. Na na murawie mogliśmy oglądać innego Polaka, czyli Piątka, który wszedł w drugiej części meczu. Zdołał zaliczyć decydujące podanie przy golu kolegi z zespołu. Druga połowa pojedynku była naprawdę emocjonująca.

Drużyna z Monachium ma za sobą niełatwy tydzień. Wpierw ponieśli porażkę z zawodnikami Hoffenheim. W środę zwyciężyli ekipę z Dortmundu 3:2 w meczu o trofeum. Mecz z Herthą miał zaprezentować, że brak zwycięstwa tydzień temu to wyłącznie przypadek. Przede wszystkim Lewandowski miał ochotę zaprezentować się z dobrej strony. Do meczu z drużyną ze stolicy Niemiec polski zawodnik miał na swoim koncie jedno trafienie w niemieckiej lidze.

Fenomenalna druga odsłona spotkania!

Gracze Bayernu Monachium agresywnie weszli w ten mecz. Od samego początku starcia niesamowicie aktywny na boisku był Lewandowski. Miał okazję na wstrzelenie trafienia, jednak jego atak był trochę nieudany. Parę chwil później swoją okazję przygotowali gracze zespołu Herthy z Berlina. Lukebakio nie zdołał zmieścić piłki w bramce golkipera drużyny Bayernu, czyli Neuera. Warto podkreślić, że zawodnicy Herthy z Berlina ukazali się w fenomenalnej formie. To był niesamowicie emocjonujący pojedynek.

Pierwszą bramkę w tym pojedynku zdobył niemiecki zawodnik Thomas Mueller. Arbiter tego meczu bramki jednak nie dopuścił. Piłkarz Bayernu był w tej akcji na pozycji spalonej. Bayern z Monachium mimo to nadal przeprowadzał sytuację pod bramką rywali. Wkrótce futbolówkę do siatki bramkarza Herthy Berlin wstrzelił reprezentant naszego kraju, czyli Lewandowski. Pierwsza część tego pojedynku zakończyła się prowadzeniem 1:0.

Finalnie ten mecz piłkarski zakończył się zwycięstwem Bayernu 4:3. Trzeba przyznać, że ten mecz piłkarski był niesamowicie przepełniony emocjami.