Sport

Szymański Damian zdobył gola i został bohaterem polskiej kadry narodowej! Ogromne emocje w końcówce spotkania z angielską drużyną!

Od prawie dekady dostrzegamy to, iż drużyna narodowa Polski grająca na stadionie w Warszawie bywa niesamowicie ciężka do zatrzymania. Faktycznie rzadko tracimy gole na tym boisku i należy mieć świadomość tego, iż spora w tym zasługa wielbicieli piłkarskich z Polski. W momencie, gdy Stadion Narodowy zapełnia się do ostatniego miejsca reprezentanci naszej kadry dostają dodatkowego zastrzyku energii. W zmaganiach kwalifikacyjnych do katarskiego mundialu zawodnicy trenera Sousy pokazują się do tej pory dobrze, jednak ich forma daleka jest od ideału. Naszych zawodników w środę na wieczór czekał niesamowicie skomplikowany test, jakim był z całą pewnością mecz z zespołem Anglii. To jak trudnym rywalem w historii spotkań naszej kadry są piłkarze angielscy ma świadomość tego każdy kibic futbolu z naszego kraju. Jednakże w takiej sytuacji nie można było sobie pozwolić na wątpliwości, gdyż niezwykle ważne było zgarnięcie największej ilości oczek.

Narodowa kadra Polska przed tym pojedynkiem była z góry skazywana na klęskę. Należy na pewno wziąć pod uwagę fakt, iż polscy reprezentanci w większości przypadków bardzo mocno są w stanie się zmobilizować na mecze ze znacznie silniejszymi. Podczas tego pojedynku było dokładnie tak samo i należy brać pod uwagę to, przez moment mogliśmy nawet myśleć, iż kadra Polski rywalizować może o 3 punkty z Anglikami. To było niesamowicie ciężkie starcie dla naszych reprezentantów i z całą pewnością powinniśmy ich pochwalić za rywalizację do końca meczu. Wydawało się, że to być może zakończenie nadziei o dobrym rezultacie, w momencie, gdy bramkę w 80 min. strzelił Kane Harry. Kadra Polski do ostatnich minut meczu poszukiwała okazji do zdobycia gola i nie miała w planach odpuszczać. Piłkarz ateńskiego AEK-u Szymański Damian w dodatkowym czasie spotkania, który zarządził sędzia ustrzelił gola na wagę wyniku remisowego. Była to z całą pewnością genialna chwila dla tego młodocianego zawodnika. W rozrachunku końcowym polska narodowa drużyna była w stanie wyłuskać remisowy rezultat na warszawskim stadionie w spotkaniu z angielską drużyną narodową i za sprawą tego nadal posiada spore szanse na kwalifikację do katarskich mistrzostw świata.

TOP Konsultant SEO 2021
TOP Konsultant SEO 2021

Zostaw komentarz