Rekreacje

W tym roku dzień premiery nowego PS5

Jeszcze w roku 2019 były obietnice, iż w roku aktualnym Sony okaże nam swoją świeżą produkcję - PlayStation5. Aktualnie pośród graczy w dalszym ciągu dobrze znana jest poprzednia wersja konsoli oraz nic nie wskazuje na to, żeby zainteresowanie nią mogło być słabsze. Mimo tego Sony zdecydowało się na wyprodukowanie konsoli najnowszej generacji, przez co konsumenci czekają z niecierpliwością.

Nowe rozwiązania technologii w PlayStation 5

Marka Sony już nie raz udowodniła, iż bywa innowatorem wśród innych firm tego typu i potrafi zaskakiwać swoich klientów. PlayStation4 zawiesiła wysoką poprzeczkę konkurencji - to wszystko przez zupełnie nową jakość, której jeszcze nigdy nie zaoferowała inna marka. Grafika, wysoce czułe DualShocki, gierki najnowszej generacji - klienci bez wątpienia docenili te wszystkie elementy i przez to teraz PlayStation 4 okazuje się być najlepiej zarabiającą konsolą do gier wszech czasów.

Niestety premiera PlayStation4 nie była pozbawiona kłopotów na starcie premiery - Japończycy chcieli przekroczyć wszystkie granice technologiczne (co w rezultacie im wyszło), jednakże premiera i wcześniejsze pokazy PS4 zrodziły mieszane emocje. Klientom, którzy byli zaprzyjaźnieni ze świetną konsolą PS3, nie w 100% przypasowały przykładowo kontrolery, gdyż na pierwszy rzut oka wydawało się, że okażą się niezwykle niekomfortowe przy grze. I tak kontrolery otrzymały trochę alternatywną formę, aczkolwiek kłopotem zostawał pierwotny model konsoli PS4. PS4 się przegrzewała, sprzęt był w stanie też sam się wyłączać.

Jednakże po pewnym czasie oraz poprawach wprowadzanych na bieżąco, się okazało, iż jednak Sony idzie w dobrą stronę, a sama konsola otrzymała łatkę topowej. Jednak nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które sporo graczy niezwykle sentymentalnie wspomina.

PS5 - hit czy porażka?

Z pewnością każdy człowiek czy pasjonat świeżynek technologicznych ze zniecierpliwieniem oczekuje pojawienia się najnowszej konsoli do gier. Marka Sony potwierdziła, że gierki znane z PlayStation 4 będą działały na nowszej konsoli (jednakże nie będzie to działało odwrotnie, co wielu osobom się nie spodobało). Pojawiają się w tej chwili pierwsze wiadomości o kłopotach z preorderami - rzekomo firma Sony nie może się wyrobić z produkowaniem, aczkolwiek nie mamy pewności, czy nie są to tylko kłamliwe hejty. W Sieci pojawiają się kolejne informacje także o tym, że PS5 miałaby mieć podobno kłopoty z obrazem 4k. Mimo wszystko i w tym wypadku nie wiemy, jaka jest prawda. Wszystkiego dowiemy się w chwili premierowego ukazania się konsoli, czyli dziewiętnastego listopada roku 2020.

Zostaw komentarz