W Top Model zaczęła się rywalizacja!

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to jeden ze stałych punktów ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury a także prowadząca Joanna Krupa to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów gromadzących się przed odbiornikami. W dodatku można zobaczyć całkiem sporo rozpoznawalnych osób w świecie mody, czyli rozpoznawalne modelki, redaktorki pism o modzie, czy też fotografowie światowej sławy.

W tym sezonie w szranki staje 14 uczestników, wśród których znajdują się też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota sędziowie przyznają osobie, która według nich najbardziej będzie się nadawać do roli modela lub modelki, co skutkuje tym, że taki uczestnik od razu przechodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra jest oceną internautów, którzy oddali głos swojego faworyta, który nie musi pojawić się na etapie castingów i automatycznie trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

O czym jest program?

Każda edycja oferuje opcję rozwoju i zaistnienia w świecie modelingu, dlatego w każdym sezonie zgłasza się całkiem sporo chętnych. W odcinkach uczestnicy wykonują różne zadania, które będą sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w prawdziwym świecie mody. Jurorzy oceniają ich pracę i decydują o tym, który z zawodników będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja przywrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modelek jak i okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W tym sezonie poznamy, kto okaże się być kolejną osobą z tytułem Top Model w Polsce. O tytuł zmaga się dużo wartych uwagi uczestników, dlatego zdecydowanie warto jest śledzić emitowane odcinki.

Zostaw komentarz