Sport

Szkoleniowiec Paulo Sousa przedstawił w poniedziałek kadrę reprezentacji Polski na Euro 2020! Paru piłkarzy odtrąconych z reprezentacji naszego narodu!

Spora ilość młodych adeptów, których marzeniem życiowym jest gra profesjonalna w futbol rozmyśla o graniu na turnieju. Futbol to w aktualnej chwili najpopularniejsza dyscyplina sportowa w Europie i nie powinno to nikogo zaskakiwać. Od młodocianych lat chłopcy po to trenują, by w kolejnych latach występować w spotkaniach na największych murawach futbolu światowego. Powinniśmy jednak pamiętać o tym, iż ścieżka do zostania profesjonalnym graczem nie jest najłatwiejsza i obliguje do ogromnej liczby poświęceń. Chłopaki, którym powiodło się z tego powodu wzbudzają często zawiść ale i zarazem respekt wśród swoich przyjaciół. Za miesiąc się rozpoczną Starego Kontynentu mistrzostwa w futbolu, w których toczyć batalię będą 24 drużyny. To bez grama wątpliwości znaczy, iż na kibiców piłki nożnej czekają fantastyczne doznania. Bez cienia wątpliwości staniemy się świadkami wielu goli oraz pojedynków piłki nożnej, ponieważ turniej Euro 2020 trwać będzie przez miesiąc. W obecnym wpisie jednak naszym zamiarem będzie zwrócić uwagę na polskiej reprezentacji, gdyż trener Paulo Sousa ogłosił listę graczy na pojedynki Mistrzostw Europy.

Od paru dekad opracowanie drużyny na wielkie zmagania jak na przykład mundial oraz Euro wzbudza gigantyczne doświadczenie w w Polsce. Z reguły przytrafiały się w takim momencie niespodzianki, które nie wszystkim się podobały. W przypadku tych powołań było identycznie. Szkoleniowiec Sousa podał do opinii publicznej listę piłkarzy i bez wątpienia ogromnym zdumieniem był brak na powołanych liście Grosickiego, który przez lata stanowił siłę ofensywną naszej drużyny piłkarskiej. Piłkarz WBA od dłuższego okresu nie gra w piłkę trwale i jest to powodem podstawowym tego, iż szkoleniowiec Paulo Sousa nie zechciał powołać Kamila Grosickiego do grupy zawodników piłkarskiej drużyny narodowej na Starego Kontynentu mistrzostwa. W teorii posiadamy niezwykle ekipę, która może walczyć o bardzo dobry rezultat na czempionacie europejskim. Zostaje nam w takim razie oczekiwać na inauguracyjny mecz mistrzostw Starego Kontynentu, w którym polska drużyna grać będzie ze Słowaków narodową drużyną.

TOP Konsultant SEO 2021
TOP Konsultant SEO 2021

Zostaw komentarz