Sport

Bardzo dobre widowisko w meczu półfinałowym mistrzostw Starego Kontynentu! Włoska narodowa reprezentacja ograła hiszpańską narodową reprezentację i zasłużyła na awans do wielkiego finału turnieju!

Z pewnością to było świetne spotkanie i fani piłkarscy zgromadzeni na trybunach mieli dużo szczęścia, ponieważ mieli okazję obejrzeć ten pojedynek. I właśnie takie starcia podkreślają z jakiego powodu nożna piłka jest w obecnym momencie najchętniej oglądaną sportową dyscypliną na Starym Kontynencie. W tym meczu fani mieli szansę obserwować wszystko to, co w piłce nożnej najlepsze. To gracze włoskiej kadry narodowej zdobyli pierwszego gola, jednakże gracze hiszpańskiej kadry świetnie to starcie zainaugurowali. Trenowani przez szkoleniowca Luisa Enrique gracze nie mieli jednak w planach złożyć broni. Do remisowego wyniku na 10 minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego dał radę doprowadzić Morata. Główny sędzia tego pojedynku zmuszony był do ogłoszenia dodatkowego czasu gry. Podczas dogrywki również nie padły gole i dlatego o triumfie zdecydować musiały rzuty karne. Podczas konkursu jedenastek nieznacznie lepsza się okazała kadra Włoch, która triumfowała wynikiem 4:2 i to właśnie ona zagra w trakcie wieczornego wieczoru w meczu finałowym Euro 2020.